Перейти до контенту

Зміни у керівництві Київського судноплавного шлюзу

Більше третини власного життя ми проводимо на своєму робочому місці. Від того, яким чином у нас складатимуться стосунки з оточенням, залежить наш настрій, продуктивність, результат, і врешті-решт – здоров’я.

За участі в.о. Першого заступника начальника підприємства Олександра Баннікова колективу Київського судноплавного шлюзу було представлено нового керівника Бабича Олександра Івановича.

Колектив – це соціальний живий організм, де від кожного її члена залежить, якою саме буде робоча атмосфера – позивна чи негативна. Взаєморозуміння між колегами безпосередньо впливає на продуктивність та показники результатів діяльності роботи колективу в цілому. Відтак, чергові зміни в колективі ДП «УКРВОДШЛЯХ» відбулися на початку липня.

За участі в.о. Першого заступника начальника підприємства Олександра Баннікова колективу Київського судноплавного шлюзу було представлено нового керівника Бабича Олександра Івановича.

Вітаючи нового керівника шлюзу Олександр Банніков наголосив на необхідності активної участі відокремленого підрозділу у впровадженні новітньої програми розвитку підприємства, і запевнив, в свою чергу, в підтримці керівництвом підприємства комфортної та продуктивної роботи колективу шлюзу.