Перейти до контенту

Як керівництво ДП «УКРВОДШЛЯХ» зустрічалося…

04 вересня 2020 року у Києві відбулася виїзна нарада керівництва ДП «УКРВОДШЛЯХ» та керівників судноплавних шлюзів Дніпровського каскаду.

В ході зустрічі учасниками обговорено проблеми діяльності підприємства, стан гідротехнічних споруд тощо та перспективи розвитку об’єктів річкової інфраструктури та галузі в цілому.

Одним з таких питань стало підвищення рівня оплати працівників підприємства та систематичність фінансування проведення капітальних та поточних ремонтів елементів судноплавних шлюзів.

В свою чергу, в.о. начальника ДП «УКРВОДШЛЯХ» Ігорем ШЕВЕРДІНИМ було запевнено присутніх про всебічну допомогу з боку органів центральної влади та Міністерства інфраструктури України, зокрема, в розвитку річкової галузі, забезпечення сталих умов праці та подальшому розвитку та модернізації судноплавних шлюзів.

Нарада керевників ДП Укрводшлях

Після висвітлення робочих питань представниками відокремлених підрозділів та керівного складу підприємства окремо було обговорено перспективи прийняття законопроекту про внутрішні водні шляхи.