Перейти до контенту

Відзнака за наполегливість!

Будь-яка нагорода для підприємства є позитивним меседжем для зовнішнього ринку та стимулом для ефективної праці в подальшому. Відзнаки, нагороди тощо, як правило, є результатом оцінки роботи колективу, а відтак такі знакові події підштовхують колектив до нових звершень.

Свідоцтво
ДП «УКРВОДШЛЯХ» присвоєно провідний статус і надано рейтинговий ступінь «Лідер Галузі».

Державне підприємство водних шляхів «УКРВОДШЛЯХ» – це багаторічна історія розвитку річкової інфраструктури та надбання багатьох поколінь.

Нещодавно підприємство за всю його історію було вперше нагороджено званням Національного бізнес-рейтингу. ДП «УКРВОДШЛЯХ» присвоєно провідний статус і надано рейтинговий ступінь «Лідер Галузі».

«Лідер галузі» – це рейтингова програма, спрямована на визначення провідних підприємств різних сфер української економіки, які досягли значних успіхів і завоювали довіру партнерів і споживачів. Почесним званням «Лідер галузі» нагороджуються компанії, що увійшли до топ галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічних показників.

«Колектив із натхненням сприйняв інформацію, яка стала ще більшим поштовхом для ефективної та злагодженої роботи», — розповів в.о. начальника ШЕВЕРДІН Ігор Володимирович.

Тому ця нагорода – лише початок!

 

*Посилання на першоджерело: https://nbr.com.ua/uspih-pidtverdzhenij-rezultatom-ukrvodshlyah-u-spisku-lideriv