Перейти до контенту

У Запоріжжі проведено командно-штабні антитерористичні навчання

28 березня поточного року у м.Запоріжжя проведені планові командно-штабні навчання, організовані координаційною групою Антитерористичного Центру (КГ АТЦ) при Управлінні СБ України в Запорізькій області на об’єкті Державного підприємства «Укрводшлях» - Запорізькій район гідротехнічних споруд (ЗРГС).

У навчаннях були задіяні сили та засоби КГ АТЦ, співробітники Управління СБ України в Запорізькій області, ГУ Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національної гвардії України, Прикордонної служби України, Запорізької облдержадміністрації, міської ради та керівництво ЗРГС.
Мета навчань – перевірка стану готовності та відпрацювання спільних дій усіх суб’єктів боротьби з тероризмом на об’єктах критичної інфраструктури, проведення антитерористичної операції з припиненням протиправних дій терористів, що захопили заручників.
За результатами проведених заходів було перевірено дієвість системи зв’язку із оперативними групами, відпрацьовані практичні дії штабу з аналізу ситуації та керівництва оперативними групами в екстремальній ситуації за участю керівництва ЗРГС.
Інформація надана прес-центром Управління СБ України в Запорізькій області