Перейти до контенту

Проведено нараду щодо планів діяльності державної лоцманської служби на 2021 рік

24 березня поточного року в.о. директора ДП «УКРВОДШЛЯХ» Ігорем Шевердіним було проведено нараду із лоцманами за участю профільних підрозділів підприємства з метою обговорення планів роботи держаної лоцманської служби на 2021 рік.

Державними річковими лоцманами порушено питання своєчасності оплати праці та створення сприятливих умов для надання послуг агентським організаціям щодо проведення суден річкою Дніпро.

 

Під час дискусії щодо порушених питань керівництвом ДП «УКРВОДШЛЯХ» та державними річковими лоцманами обговорено плани виконання останніми функцій із забезпечення безаварійного проведення суден протягом поточного року та відповідного забезпечення лоцманів місцями відпочинку, транспортом для доставки на місця посадки/висадки тощо.

 

Резюмуючи проведену робочу нараду в.о. директора ДП «УКРВОДШЛЯХ» Ігор Шевердін подякував державним річковим лоцманам за сумлінну працю в умовах поширення коронавірусної хвороби, наголосив на необхідності виконання функцій держави щодо забезпечення проведення суден та запевнив у виконанні зобов’язань і обов’язків підприємства у забезпеченні сталих сприятливих умов праці для державних річкових лоцманів.