Перейти до контенту

Контроль та організація – запорука успіху

За результатами відкритих торгів ДП «УКРВОДШЛЯХ» укладено договір про початок робіт по заміні робочих воріт нижньої голови Дніпродзержинського судноплавного шлюзу.

Враховуючи досвід виконання капітальних ремонтів попередніх років ДП «УКРВОДШЛЯХ» організовано виїзну робочу зустріч між представниками підприємства, Генерального підрядника, проектних організацій та працівників шлюзу.

Відтак, 24.09.2020 року на території Дніпродзержинського шлюзу учасниками наради обговорено план вжиття дієвих заходів, спрямованих на своєчасне і якісне виконання капітального ремонту одного із найважливіших елементів шлюзу.

 

 

 

 

В свою чергу, в.о. начальника ДП «УКРВОДШЛЯХ» Ігорем ШЕВЕРДІНИМ наголошено присутнім на необхідності приділення особливої уваги учасниками процесу до важливості проекту для судноплавства на р. Дніпро та всієї річкової інфраструктури в цілому.

Нарада з фахівцями та працівниками на территоріїї Днепродзержинського шлюзу

Як результат зустрічі присутніми було погоджено ряд першочергових заходів та підтримано думку очільника ДП «УКРВОДШЛЯХ» щодо важливості проекту для іміджу держави.