Перейти до контенту

Ідентифікатор закупівлі:UA-2024-05-03-002383-a (паливо талони)

ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) (Постанова КМ України від 16 грудня 2020 року №1266)
Назва предмета закупівлі:
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо, Бензин - талони)

Код за Єдиним закупівельним словником (Код CPV):
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти
Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:
Відкриті тори з особливостями, Ідентифікатор закупівлі:UA-2024-05-03-002383-a

ДП «УКРВОДШЛЯХ», що входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, повинно здійснювати заходи покладені державою функції щодо здійснення транспортної, технічної та екологічної політики при експлуатації внутрішніх водних шляхів та судноплавних шлюзів України, які віднесено до об’єктів стратегічного значення для економіки та безпеки держави (Перелік об'єктів державної власності, яке має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015р. № 83) та підтримки впровадження транспортної стратегії України, проводить закупівлю з метою забезпечення паливно-мастильними матеріалами автотранспортних засобів, що використовуються при здійснення діяльності.
Розмір бюджетного призначення відповідно до потреб замовника, згідно з фінансовим планом на 2024 рік (фінансове забезпечення заходів функціонування і розвитку внутрішніх водних шляхів та інфраструктури внутрішнього водного транспорту).

Очікувана вартість відповідно до офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/), середньоринкової ціни аналізу ринку 2024 року (Мінфін) з урахуванням коливання цін і строків проведення відкритих торгів. Аналізу ринка, шляхом використання загальнодоступної інформації, яка міститься у відкритих джерелах.

Технічні та якісні характеристики / вимоги до закупівлі відповідно до норм законодавчих актів, стандартів, які визначено згідно з потребами замовника (зведеної відомості фактичної потреби) та з урахуванням вимог ДСТУ 7687:2015 «Бензин автомобільний Євро. Технічні умови» на бензини автомобільні, ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» на паливо дизельне та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива до вимог чинного законодавства, які детально викладені у тендерній документації опублікованої на веб порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Замовником враховано та дотримано норм законодавчих актів, зокрема Закону України «Про публічні закупівлі», Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.