Перейти до контенту

Ідентифікатор закупівлі UA-2023-08-24-010118-a

Обґрунтування - Вимоги Постанови КМ України від 11 жовтня 2016 р. № 710 із змінами (Постанова КМ України від 16 грудня 2020 року № 1266)
Предмет: Створення Реєстру об’єктів інфраструктури внутрішнього водного транспорту
ЄЗС Код ДК 021:2015 72210000-0 - Послуги з розробки пакетів програмного забезпечення
ДП «УКРВОДШЛЯХ», входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, повинно здійснювати заходи покладені державою функції щодо здійснення транспортної, технічної та екологічної політики при експлуатації внутрішніх водних шляхів та судноплавних шлюзів України, які віднесено до об’єктів стратегічного значення для економіки та безпеки держави (Перелік об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015р. № 83) та підтримки впровадження транспортної стратегії України, та має впровадити ведення обліку об’єктів інфраструктури внутрішнього водного транспорту, інформаційне забезпечення громадян України, у тому числі юридичних та фізичних осіб, власників водних транспортних засобів.
Розмір бюджетного призначення відповідно до потреб замовника, згідно з бюджетною програмою КПКВК 3101210 «Фінансове забезпечення заходів функціонування і розвитку внутрішніх водних шляхів та інфраструктури внутрішнього водного транспорту» на 2023 рік.
Очікувана вартість визначена шляхом запитів цінових пропозицій з урахуванням інформації отриману шляхом проведення ринкових консультацій (здійснення запиту щодо інформації про ціну на офіційних сайтах представників послуг, шляхом подання заявок/повідомлень/дзвінків).
Функціональні можливості Реєстру: забезпечення створення, перегляд, надсилання, прийняття, збирання, внесення, накопичення, обробку, використання, розгляд, зберігання, захист, облік та надання інформації у сфері внутрішнього водного транспорту з метою отримання послуг у сфері внутрішнього водного транспорту.
До послуг, що повинні надаватися через Реєстр у сфері внутрішнього водного транспорту належить:
- Подача декларації про внесення відомостей до реєстру об’єктів інфраструктури внутрішнього водного транспорту;
- Подача декларації про внесення змін до відомостей про об’єкт;
- Виключення з реєстру відомостей про об’єкт.
Технічні та якісні характеристики / вимоги до закупівлі визначено до особливостей діяльності підприємства та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі, відповідно до стандартів, які визначено згідно з потребами замовника та викладені у тендерній документації опублікованої на веб порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.