Перейти до контенту

Ідентифікатор закупівлі UA-2023-08-17-012014-a (диз пал)

Обґрунтування - Вимоги Постанови КМ України від 11 жовтня 2016 р. № 710 із змінами (Постанова КМ України від 16 грудня 2020 року №1266)
Предмет: Нафта і дистиляти (Дизельне паливо, налив)
ЄЗС Код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти

ДП «УКРВОДШЛЯХ», що входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, повинно здійснювати заходи покладені державою функції щодо здійснення транспортної, технічної та екологічної політики при експлуатації внутрішніх водних шляхів та судноплавних шлюзів України, які віднесено до об’єктів стратегічного значення для економіки та безпеки держави (Перелік об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015р. № 83) та підтримки впровадження транспортної стратегії України, повинно забезпечити себе необхідними паливно-мастильними матеріалами з метою виконання своїх функцій покладених державою відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного використання паливно-мастильних матеріалів для здійснення господарської діяльності.
Розмір бюджетного призначення відповідно до потреб замовника, згідно з бюджетною програмою КПКВК 3101210 «Фінансове забезпечення заходів функціонування і розвитку внутрішніх водних шляхів та інфраструктури внутрішнього водного транспорту» на 2023 рік.
Очікувана вартість відповідно до середньо ринкової ціни аналізу ринку 2023 року (Мінфін). Розмір бюджетного призначення відповідно до потреб замовника, згідно з фінансовим планом на 2023 рік.
Технічні вимоги відповідно до вимог ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» на паливо дизельне та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива до вимог чинного законодавства.
Технічні та якісні характеристики / вимоги до закупівлі визначено до особливостей усіх видів плавучих засобів, що обліковуються на балансі Замовника, та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі, відповідно до стандартів, які визначено згідно з потребами замовника та викладені у тендерній документації опублікованої на веб порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.