Перейти до контенту

Ідентифікатор закупівлі UA-2023-08-15-015074-a (капітальний ремонт)

Обґрунтування - Вимоги Постанови КМ України від 11 жовтня 2016 р. № 710 із змінами (Постанова КМ України від 16 грудня 2020 року №1266)
Предмет: Капітальний ремонт робочих затворів водопровідних галерей та гідроциліндрів гідроприводу Запорізького судноплавного шлюзу
ЄЗС Код ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи

ДП «УКРВОДШЛЯХ», що входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, повинно здійснювати заходи покладені державою функції щодо здійснення транспортної, технічної та екологічної політики при експлуатації внутрішніх водних шляхів та судноплавних шлюзів України, які віднесено до об’єктів стратегічного значення для економіки та безпеки держави (Перелік об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015р. № 83) та підтримки впровадження транспортної стратегії України, з метою утримання у робочому стані ГТС.

Розмір бюджетного призначення відповідно до потреб замовника, згідно з бюджетною програмою КПКВК 3101210 «Фінансове забезпечення заходів функціонування і розвитку внутрішніх водних шляхів та інфраструктури внутрішнього водного транспорту» на 2023 рік.
Очікувана вартість обрахована відповідно до проектно кошторисної документації (робочий проект) затверджено експертним звітом експертним звітом філії ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА».
Вартість матеріальних ресурсів і машино-годин прийнято за регіональними поточними цінами станом на дату складання документації та за усередненими даними Мінрегіонбуду України.
Загальновиробничi витрати розрахованi вiдповiдно до усереднених показникiв.

Технічні та якісні характеристики / вимоги до закупівлі згідно з потребами замовника, визначено відповідно до проектно кошторисної документації (робочий проект) затверджено експертним звітом філії ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА».
Кошторисна документацiя складена iз застосуванням:
- Будівельні роботи. ДСТУ Б Д.2.2 - 2012;
- Монтаж устаткування. ДСТУ Б Д.2.3 - 2012;
- Спецiальнi та ремонтно-будiвельнi роботи (КНiРрс-97);
- Будівельні матеріали, вироби і конструкції;
- Устаткування і матеріали.