Перейти до контенту

Ідентифікатор закупівлі UA-2023-05-10-006547-a

Обґрунтування - Вимоги Постанови КМ України від 11 жовтня 2016 р. № 710 із змінами (Постанова КМ України від 16 грудня 2020 року №1266)

Поточний ремонт покрівлі будівлі лівої маслонапірної установки верхньої голови однокамерного шлюзу Запорізького району гідротехнічних споруд (ліва МНУ ВГШ), ЄСЗ ДК 021:2015 Код CPV 45260000-7: Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Відокремлений підрозділ «Запорізький район гідротехнічних споруд» Державного підприємства водних шляхів «УКРВОДШЛЯХ» (далі – ВП ЗРГС) входить на правах відокремленого підрозділу до складу Державного підприємства водних шляхів «УКРВОДШЛЯХ», що входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України.
ВП ЗРГС виконує покладені державою функції щодо здійснення транспортної, технічної та екологічної політики при експлуатації внутрішніх водних шляхів та судноплавних шлюзів України, які віднесено до об’єктів стратегічного значення для економіки та безпеки держави. Перелік об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2015р. № 83 «Про затвердження переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави», та від 09 жовтня 2020р. № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури».
ВП ЗРГС є гідротехнічною спорудою, створений з метою забезпечення надійного, безперебійного та безпечного пропуску суден. ВП ЗРГС діє відповідно до Положення, затвердженого наказом Державного підприємства водних шляхів «УКРВОДШЛЯХ» від 29.12.2008 № 243. Одними із основних напрямків діяльності ВП ЗРГС є: утримання в належному стані гідротехнічних та будівельних частин судноплавних гідротехнічних споруд та їх електромеханічного обладнання згідно проектної та виконавчої документації і технічних умов; виконання технічного обслуговування, поточного і капітального ремонту гідротехнічних конструкцій, обладнання та устаткування.
Для виконання цих функцій виникла потреба здійснити поточний ремонт покрівлі лівої будівлі маслонапірної установки (далі – МНУ), в якому розміщено обладнання систем управління механізмами верхньої голови Запорізького однокамерного судноплавного шлюзу, згідно висновків обстеження покрівля МНУ протікає в багатьох місцях. Вода потрапляє на гідромеханічне та електротехнічне обладнання, завдає йому шкоди, зменшує технічну надійність обладнання в МНУ, призводить до руйнування будівельних конструкцій і може призвести до аварійної ситуації.
Очікувана вартість визначена шляхом запитів цінових пропозицій з урахуванням інформації отриманої шляхом проведення ринкових консультацій (здійснення запиту щодо інформації про ціну на офіційних сайтах представників послуг, шляхом подання заявок/повідомлень/дзвінків).
Розмір бюджетного призначення відповідно до потреб замовника, згідно з бюджетною програмою КПКВК 3101210 «Фінансове забезпечення заходів функціонування і розвитку внутрішніх водних шляхів та інфраструктури внутрішнього водного транспорту» (капітальні інвестиції) на 2023 рік.
Технічні та якісні характеристики / вимоги до закупівлі відповідно до стандартів, які визначено згідно з потребами замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації а також загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі та детально викладені у тендерній документації опублікованої на веб порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.