ДП «Укрводшлях» інформує, що за результатами дев’яти місяців поточної навігації через судноплавні шлюзи України вже прошлюзовано 9973 судна.

У порівнянні з минулорічними показниками 2016 року загальна кількість суден збільшилась на 14%. При цьому, кількість вантажних суден  зросла на 8%, пасажирських суден - на 37%, яхт - на 5%. Кількість закордонних суден збільшилась на 34%, суден у каботажному плаванні - на 12%.

Найбільша інтенсивність проходу суден припадає на червень-вересень.

ДП «Укрводшлях» інформує, що у відповідності до «Плану заходів, що здійснюватимуться за рахунок бюджетних коштів, джерелом надходження яких є фінансові ресурси ЄС, отримані в рамках виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка впровадження транспортної стратегії України», у міжнавігаційний період 2017-2018 років (листопад 2017 - квітень 2018 років) на Канівському судноплавному шлюзу запланована заміна робочих підйомно-опускних воріт силами спеціалізованої підрядної організації ПАТ «Київгідромонтаж».

ДП «Укрводшлях» нагадує, що у відповідності до наказу Державної служби України з безпеки на транспорті №239 від 14.03.2017р, встановлені наступні дати закритя навігації 2017 року через судноплавні шлюзи:

  • Київський шлюз – 16.11.17;
  • Канівський шлюз – 21.11.17;
  • Кременчуцький шлюз – 23.11.17;
  • Дніпродзержинський шлюз – 27.11.17;
  • Запорізький РГС – 04.12.17;
  • Каховський шлюз – 05.12.17.

12 липня 2017 р. Координаційним центром АТЦ при УСБУ Дніпропетровської області на Відокремленому підрозділі (ВП)«Дніпродзержинський судноплавний шлюз», ДП «Укрводшлях» проведено командно-штабне навчання з метою перевірки здатності підрозділів охорони – оборони протистояти проникненню на територію ВП сторонніх осіб з метою захвату та мінуванняоб’єкта. В ході реалізації сценарію навчань через огорожу території здійснювалось проникнення на шлюз сторонньої особи з підкиданням пакету-муляжу. За результатами проведених заходів було перевірено дієвість системи зв’язку між службою охорони та підрозділу ДССТ. Злагодженість та швидкість в прийнятті рішень, дозволили провести затримання порушника, протягом 5 хвилин.

...продовжувати читання "Звіт з командно-штабних навчань"

Cемінар-практикум ДП «Укрводшлях»

В період 29-30 червня державне підприємство водних шляхів на базі Запорізького району гідротехнічних споруд за участі начальників та керівників охорони відокремлених підрозділів ДП «Укрводшлях» провело семінар-практикум щодо підвищення стану охорони та оборони об’єктів стратегічного призначення - судноплавних шлюзів, Запорізького району гідротехнічних споруд Дніпровського каскаду. В роботі семінару прийняли участь співробітники Антитерористичного центру Служби безпеки України, Державної спеціальної служби транспорту та Головного управління ДСНС України Запорізької області.

...продовжувати читання "Звіт по семінару-практикуму ДП “Укрводшлях”"

З 29 по 30 червня 2017 р. в м. Запоріжжя на базі Відокремленого підрозділу Запорізький район гідротехнічних споруд Державного підприємства «Укрводшлях» буде проводитись семінар-практикум за участі керівників шлюзів та начальників підрозділів охорони судноплавних шлюзів Дніпровського басейну з метою підвищення рівня забезпечення надійної охорони-оборони об’єктів від можливих терористичних спрямувань, взаємодії з відповідними адміністративними та силовими структурами, а також спеціальної підготовки.

Антикорупційна программа (завантажити)

Наказ "Про затвердження Антикорупційної программи та призначення відповідальної особи за реалізацію антикорупційної програми" (завантажити)

28 березня поточного року у м.Запоріжжя проведені планові командно-штабні навчання, організовані координаційною групою Антитерористичного Центру (КГ АТЦ) при Управлінні СБ України в Запорізькій області на об’єкті Державного підприємства «Укрводшлях» - Запорізькій район гідротехнічних споруд (ЗРГС).
...продовжувати читання "У Запоріжжі проведено командно-штабні антитерористичні навчання"