Перейти до контенту

Дніпропетровська технічна дільниця водних шляхів

 

Поштова адреса:    49038, м. Дніпропетровськ, вул. Пастера, 28
ВП "Дніпропетровська технічна дільниця водних шляхів"

Приймальня
e-mail:     dtuvp@a-teleport.com
(056) 236-13-57
Начальник

(056) 721-51-24
Диспетчерська (056) 721-51-30, (056) 370-48-42

 

Відокремлений підрозділ

“Дніпропетровська технічна дільниця водних шляхів”

забезпечує утримання в належному стані закріплені водні шляхи:

річка ДНІПРО на ділянках:
- лівобережна ділянка Дніпровського лиману до с.Геройське;
- Кременчуцька ГЕС (до межі з морськими водами в м. Херсоні) з судноплавними рукавами в низинах річки Дніпро;річка ПІВДЕННИЙ БУГ:
- на ділянці с. Олександрівка – м.Миколаїв (до межі з морськими водами);
- в межах м. Первомайська та підхід
до вантажного річкового порту в м.Миколаєві,

річка САМАРА на ділянці:
- гирло – с. Вільне;

річка ІНГУЛЕЦЬ на ділянці:
- Дарївка-гирло;

річка ВОРСКЛА:
- підхід до пристані Світлогірськ;

річка ДНІСТЕР
- від Паланки до гирла та Дністровський лиман.

    Дніпропетровська технічна дільниця водних шляхів створює безпечні судноплавні умови для плаваючих засобів, здійснює ремонт флоту, виконує роботи, надає послуги суб’єктам господарської діяльності на договірних умовах, забезпечує встановлені габарити шляху і чистоту судноплавних шляхів шляхом виконання комплексу шляхових робіт згідно затверджених планів.

Основні напрямки діяльності Дніпропетровської техдільниці:

  • Утримання в експлуатаційному стані на закріплених ділянках внутрішніх водних шляхів берегоукріплюючих, русло виправних (регуляційних) та інших споруд, що знаходяться на балансі Дніпропетровської техдільниці;
  • Розробка і надання інформації про габарити і стан водного шляху, рівневий режим, фази навігації, дислокацію приписного флоту.
  • Експлуатація приписного флоту, його модернізація, навігаційний та зимовий ремонт, впровадження нової техніки і передових технологій.
  • Проведення виправних, днопоглиблювальних, скелеприбиральних, пошуково-руслових, тральних, промірних та днопоглиблювальних робіт, а також обслуговування обладнання навігаційної обстановки.
  • Прийняття участі в узгодженні місць взяття грунту в руслах судноплавних річок і водосховищ, проектів споруд, мостів, що будуються або перебудуються на закріплених ділянках водних шляхів, а також переправ, причалів, повітряних і підводних переходів та інших споруд.
  • Підвищення ефективності використання технічного флоту, трудових, матеріальних і фінансових ресурсів.
  • Виконання позатранзитних шляхових робіт по заявках портів та інших підприємств на договірній основі наявними технічними засобами, видобування та реалізація ґрунту в процесі днопоглиблювальних робіт і проведення намиву ґрунту на берег.
  • Надання послуг з перевезення пасажирів та вантажів річковим транспортом, буксирні та маневрові роботи, а також роботи, що пов’язані з навантаженням та розвантаженням вантажів.